User Account Emails (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Account blocked
km: គណនី​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់

en: Welcome (awaiting approval)
km: សូម​ស្វាគមន៍​ (រង់​ចាំ​ការ​អនុម័ត)

en: Welcome (no approval required)
km: សូម​ស្វាគមន៍​ (គ្មាន​​ការ​អនុម័តត្រូវ​បាន​ទាម​ទារ)

en: Password recovery
km: សង្គ្រោះ​ពាក្យ​សម្ងាត់​

en: Account activation
km: ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​គណនី​សកម្ម
