User Account Emails (1.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Mail
lt: Paštas

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Send
lt: Siųsti

en: Account blocked
lt: Paskyra blokuota

en: Welcome (awaiting approval)
lt: Pasisveikinimas (laukiama patvirtinimo)

en: Welcome (no approval required)
lt: Pasisveikinimas (be patvirtinimo)

en: Password recovery
lt: Slaptažodžio atkūrimas

en: Account activation
lt: Paskyros aktyvavimas
