User Account Emails (1.0.1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Mail
ms: Mel

en: Send
ms: Hantar

en: Account blocked
ms: Akaun disekat

en: Welcome (awaiting approval)
ms: Selamat datang (menunggu kelulusan)

en: Welcome (no approval required)
ms: Selamat datang (tiada kelulusan diperlukan)

en: Password recovery
ms: Pemulihan kata laluan

en: Account activation
ms: Pangaktifan akaun
