User Account Emails (1.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Mail
nl: E-mail

en: Message type
nl: Berichttype

en: Send
nl: Versturen

en: Account blocked
nl: Account geblokkeerd

en: Welcome (awaiting approval)
nl: Welkom (in afwachting van goedkeuring)

en: Welcome (no approval required)
nl: Welkom (geen goedkeuring vereist)

en: Password recovery
nl: Wachtwoord opnieuw opvragen

en: Account activation
nl: Accountactivatie
