User Account Emails (1.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Mail
pl: Poczta

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Send
pl: Wyślij

en: Account blocked
pl: Konto zablokowane

en: Welcome (awaiting approval)
pl: Witaj (oczekiwanie na zatwierdzenie)

en: Welcome (no approval required)
pl: Witaj (aktywacja nie jest wymagana)

en: Password recovery
pl: Odzyskiwanie hasła

en: Account activation
pl: Aktywacja konta
