User Account Emails (1.0.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Mail
sk: Pošta

en: Message type
sk: Typ správy

en: Send
sk: Odoslať

en: Account blocked
sk: Účet zablokovaný

en: Welcome (awaiting approval)
sk: Vitajte (čaká na povolenie)

en: Welcome (no approval required)
sk: Vitajte (nepožaduje sa potvrdenie)

en: Password recovery
sk: Obnova hesla

en: Account activation
sk: Aktivácia účtu
