User Account Emails (1.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Mail
sv: E-post

en: Message type
sv: Meddelandetyp

en: Send
sv: Skicka

en: Account blocked
sv: Konto spärrat

en: Welcome (awaiting approval)
sv: Välkomstmeddelande (väntar på godkännande)

en: Welcome (no approval required)
sv: Välkomstmeddelande (inget godkännande krävs)

en: Password recovery
sv: Återställ lösenord

en: Account activation
sv: Aktivering av konto
