User Account Emails (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Send
th: ส่ง

en: Account blocked
th: บัญชีผู้ใช้บล็อก

en: Welcome (awaiting approval)
th: ยินดีต้อนรับ ( รอการอนุมัติ )

en: Welcome (no approval required)
th: ยินดีต้อนรับ ( ไม่มีการอนุมัติต้อง )

en: Password recovery
th: การกู้คืนรหัสผ่าน

en: Account activation
th: เปิดใช้งานบัญชี
