User Account Emails (1.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Mail
uk: Пошта

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Send
uk: Надіслати

en: Account blocked
uk: Блокування облікового запису

en: Welcome (awaiting approval)
uk: Привітання (очікування схвалення)

en: Welcome (no approval required)
uk: Привітання (схвалення не потрібне)

en: Password recovery
uk: Відновлення пароля

en: Account activation
uk: Активація облікового запису

en: Send account email
uk: Відправити електронний лист облікового запису
