User Action Log (1.0.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Entity
el: Οντότητα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
