User Action Log (1.0.1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Operation
fa: عملکرد

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Entity
fa: عنصر

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Entity id
fa: شناسه عنصر
