User Action Log (1.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
