User Action Log (1.0.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Operation
he: פעולה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Entity
he: יישות

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
