User Action Log (1.0.1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Operation
hu: Művelet

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Entity
hu: Entitás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity id
hu: Entitásazonosító

en: The user on which the log entry as written.
hu: A naplóbejegyzés keletkezésekori felhasználó.

en: Date when the event occurred.
hu: Az esemény dátuma.
