User Action Log (1.0.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
