User Action Log (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Operation
sq: Veprimi
