User Action Log (1.0.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Operation
tr: İşlem

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Entity
tr: Nesne

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: The user on which the log entry as written.
tr: Hakkında günlük girdisi yazılan kullanıcı.

en: Date when the event occurred.
tr: Olayın oluştuğu tarih.
