User Action Log (1.0.2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: User
it: Utente

en: Email
it: E-mail

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Operation
it: Operazione

en: Sort by
it: Ordina per

en: Entity
it: Entità

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale

en: The user on which the log entry as written.
it: L'utente su cui è stata fatta una registrazione nel log.

en: Date when the event occurred.
it: Data in cui è accaduto l'evento.
