User Action Log (1.0.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
