User Action Log (1.0.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Bundle
ne: पोका
