User Action Log (1.0.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Operation
sk: Operácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Entity
sk: Entita

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
