User Action Log (1.0.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
