User Action Log (1.0.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: The user on which the log entry as written.
th: ผู้ใช้ที่บันทึกรายการเป็นลายลักษณ์อักษร

en: Date when the event occurred.
th: วันที่เมื่อมีเหตุการณ์เกิดขึ้น
