User Action Log (1.0.3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
