User Action Log (1.0.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
