User Action Log (1.0.3) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Operation
ca: Operació

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Entity
ca: Entitat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre

en: Entity id
ca: Id de l'entitat

en: Date when the event occurred.
ca: Data en què va ocórrer l'esdeveniment.
