User Action Log (1.0.3) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Operation
ru: Действие

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Entity
ru: Сущность

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Entity id
ru: ID сущности

en: The user on which the log entry as written.
ru: Пользователь, на которого сделана запись в журнале.

en: Date when the event occurred.
ru: Дата, когда произошло событие.
