User Action Log (1.0.3) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Operation
uk: Дія

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Entity
uk: Сутність

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Entity id
uk: Id сутності

en: The user on which the log entry as written.
uk: Користувач, на якого здійснено запис у журналі.

en: Date when the event occurred.
uk: Дата, коли сталася подія.
