User Action Log (1.0.4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Entity
lt: Esybė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
