User Action Log (1.0.4) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Operation
nl: Bewerking

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Entity
nl: Entiteit

en: Apply
nl: Toepassen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: The user on which the log entry as written.
nl: De gebuiker waarvan het log-item werd geschreven.

en: Date when the event occurred.
nl: Datum waarop de gebeurtenis heeft plaatsgevonden.
