User Action Log (1.0.6) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Operation
be: Аперацыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Entity
be: Сутнасць

en: Apply
be: Ужыць

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
