User Action Log (1.0.6) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Operation
kk: Операция
