User Action Log (1.0.6) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
