User Action Log (1.0.6) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Operation
fr: Opération

en: Sort by
fr: Trier par

en: Entity
fr: Entité

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal

en: Entity id
fr: Id de l'entité

en: The user on which the log entry as written.
fr: L'utilisateur sur lequel l'entrée de journal a été écrite.

en: Date when the event occurred.
fr: Date à laquelle l'événement a eu lieu.
