User Action Log (1.0.6) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
