User Activity Logger (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: view
am: ትይታ

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: block
am: ጥምር
