User Activity Logger (1.0.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: user
ar: المستخدم

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: View
ar: عرض

en: User
ar: مستخدم

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: صندوق

en: Module
ar: الوحدة

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: module
ar: الوحدة

en: block
ar: صندوق

en: No items selected.
ar: لا يوجد عناصر محددة

en: Delete Selected
ar: حذف المحدد

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Apply
ar: تطبيق

en: vocabulary
ar: المعجم
