User Activity Logger (1.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: user
ast: usuariu

en: view
ast: vista

en: Reset
ast: Reafitar

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: module
ast: módulu

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.
