User Activity Logger (1.0.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Module
az: Modul

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: block
az: blok

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: vocabulary
az: lüğət

en: Activity Tracker
az: Fəaliyyət İzləyicisi
