User Activity Logger (1.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: user
bg: потребител

en: view
bg: преглед

en: Reset
bg: Рестартирай

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Vocabulary
bg: Речник

en: module
bg: модул

en: block
bg: блок

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: Apply
bg: Търси
