User Activity Logger (1.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: view
bn: প্রদর্শন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Module
bn: মডিউল

en: No items selected.
bn: কোন আইটেম চিহ্নিত করা হয়নি।
