User Activity Logger (1.0.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: user
bs: korisnik

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: block
bs: blok

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: Apply
bs: Primjeni
