User Activity Logger (1.0.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: user
da: bruger

en: view
da: vis

en: Reset
da: Gendan

en: View
da: Vis

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Module
da: Modul

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: module
da: modul

en: block
da: blok

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: Delete Selected
da: Slet valgte

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Apply
da: Udfør

en: vocabulary
da: ordforråd

en: Activity Tracker
da: Aktivitet
