User Activity Logger (1.0.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: user
de: Benutzer

en: view
de: Ansicht

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: View
de: Ansicht

en: User
de: Benutzer

en: All
de: Alle

en: Module
de: Modul

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: module
de: Modul

en: block
de: Block

en: No items selected.
de: Keine Einträge ausgewählt.

en: Delete Selected
de: Auswahl löschen

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Apply
de: Anwenden

en: vocabulary
de: Vokabular
