User Activity Logger (1.0.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: user
eo: uzanto

en: view
eo: rigardi

en: Reset
eo: Restarigu

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: module
eo: modulo

en: block
eo: bloko

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: Apply
eo: Apliku
