User Activity Logger (1.0.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: user
et: kasutaja

en: view
et: näita

en: Reset
et: Tühista

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Module
et: Moodul

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: module
et: moodul

en: block
et: plokk

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Apply
et: Rakenda

en: vocabulary
et: sõnastik
