User Activity Logger (1.0.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: view
fi: näkymä

en: Reset
fi: Palauta

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Module
fi: Moduuli

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: module
fi: moduuli

en: block
fi: lohko

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Apply
fi: Käytä

en: vocabulary
fi: sanasto

en: Activity Tracker
fi: Aktivisuuden seuranta
