User Activity Logger (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: view
fil: tingnan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak
