User Activity Logger (1.0.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Module
gl: Módulo

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: module
gl: módulo

en: block
gl: bloque

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Apply
gl: Aplicar
