User Activity Logger (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: view
gu: જુઓ

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
